Naše nevěsta ve svatebních šatech M448C

Naše nevěsta ve svatebních šatech M448C - náhled 1

Naše nevěsta ve svatebních šatech M448C - náhled 2

Naše nevěsta ve svatebních šatech M448C - náhled 3

Naše nevěsty - Veronika

Svatební šaty - to bylo to první, co mě napadlo, když mě můj nastávající požádal o ruku. A v té souvislosti se mi hned vybavily svatební fotky jedné mé kolegyně. Strašně jí to slušelo. Ještě když jsem vůbec netušila, že se i já někdy budu vdávat, tak jsem si říkala, že hezčí jsem snad ještě neviděla. A shoda náhod pokračovala. Druhý den jsem kolegyni, se kterou se skoro nevídáme, potkala na chodbě. Tak jsem se zeptala... a bylo to. Pak už jsem proběhla web a těšila se na zkoušku. Šatů jsem vyzkoušela opravdu hromadu a moc těžko se mi vybíralo. Jedny byly krásnější než druhé. A nakonec zvítězily tyto.

V den D, 3. září 2011, jsem se cítila opravdu nádherně. I když jsem zvyklá nosit "nepohodlnou" módu, bála jsem se, jak to v bílém vydržím celý den. Pak mi to ale vůbec nepřišlo; šaty byly nejen vznešené, ale i maximálně pohodlné. Tolik chvály přímo do očí a pak nad fotkami jsem snad ještě nezažila. Měla jsem ušité jiné šaty na večer a myslím, že nejhezčí vizitkou pro tento salon je, že na ně nedošlo. Ráda vás budu doporučovat všem svým přátelům.

Děkuji Vám - za ochotu a vstřícnost při zkouškách, za trpělivost, rady, milý a osobní přístup..., za opravdu krásný den!


Moje svatební šaty: M448C

Svatební šaty Mia Solano M448C

Svatební šaty Mia Solano M448C

Zanechat vzkaz

libuše
bud moc štastná a zůstan stále svá a moc gratuluji.ahojky líba

Ladislav
Kam zmizela moje oblíbená komentátorka,kam zmizel Tobola z jejího příjmení? Našel jsem si na netu takřka vše opaní Veronice a myslím si, že se asi vrátila k rodinné firmě - překladům i když s titulem JUDr. může dělat i jinde. jen doufám, že v internetu nalezené informace platí.

Jiří
Kam zmizela paní Veronika - to netuším. Ale s tou rodinnou firmou to asi bude omyl. Tatínek byl hudebník a maminka nepracuje. Co ale vím, je, že v jejím životě už není žádný pan Tobola.


nebojte se

Veronika
Nevím, jak to pan Jiří ví, ani kdo je pan Jiří :-) Ale má má vlastně pravdu.

Jiří :)
Znám jednu dívku... Ta sice nemá dukáty, ale s Veronikou se kamarádí. Já bohužel takové štěstí nemám :(


a taková to byla láska


Nový vzkaz:

 

TOPlist