Naše nevěsta ve svatebních šatech M1043L

Naše nevěsta ve svatebních šatech M1043L - náhled 1

Naše nevěsta ve svatebních šatech M1043L - náhled 2

Naše nevěsta ve svatebních šatech M1043L - náhled 3

Naše nevěsta ve svatebních šatech M1043L - náhled 4

Naše nevěsta ve svatebních šatech M1043L - náhled 5

Naše nevěsty - Klára

Naše svatba se uskutečnila na Chvalském zámku v Praze – Horních Počernicích. Vzhledem k termínu jsme se rozhodli pro obřad na nádvoří. Do příprav jsem se vrhla již v listopadu loňského roku a první, s čím jsem začala, byly svatební šaty. Když jsem přišla do salonu na zkoušku, hned jsem se do těchto šatů zamilovala. Ve chvíli kdy jsem si je oblékla, připadala jsem si jako princezna. Jako by je ušili přímo pro mě ? Všichni svatebčané mi je chválili a já se cítila jako v sedmém nebi nejen díky šatům, ale i díky svému manželovi, rodině a všem zúčastněným.

Atmosféru plnou štěstí zachytil skvělý fotograf, kolega a kamarád Ivan Svoboda.

Hostinu a večerní party jsme uspořádali také v Horních Počernicích, v restauraci Sezona. Personál se choval profesionálně, vaří tam výborně a prostředí je pro takto významnou událost perfektní.

Počasí nám přálo, celý den svítilo sluníčko a věřím, že nám bude svítit napořád ? Bylo to krásné… Úžasné… Zkrátka dokonalé!!!

Salónu Svatba snů moc děkuji za zapůjčení takto skvostných šatů a všem ho doporučuji. Budoucím nevěstám přeji hodně štěstí při zařizování. Díky šatům Mia Solano si budete na Vaší svatbě připadat jako ve snu…


Moje svatební šaty: M1043L

Svatební šaty Mia Solano M1043L

Svatební šaty Mia Solano M1043L

Zanechat vzkaz

ILONA
promiňte mám soukromý dotaz.Hledám svoji bývalou učeňku v ELEKTŘE Kutná Hora, která se za svobodna jmenovala Jaruňková provdaná 0súchová - není to vaše tchýně?

Klára
Dobrý den, Ilono, ano, je to má tchýně :)


Nový vzkaz:

 

TOPlist