Zuzik

Moje svatební fotoalbum


Popis

Jeden z nejkrásnějších dnů v mém životě... :-) Přes nepříznivé předpovědi počasí a přes to, že od dětství vylizuji mísy u pečení (u nás na Slovensku se říká, že holce, která vylizuje mísy, bude pršet na svatbě... :-)), se pani Perinbaba nade mnou slitovala a na 15. května nachystala nádherný slunečný den... :-) Takže - sluníčko, romantický zámek, krásně zelená zahrada... Snové šaty... Šikovná vizážistka... V tento den jsem si opravdu vytáhla ESO... :-) Můj Pavlík mi od našeho prvního setkání říká Popelko... A přesně tak jsem si připadala... Jako šťastná Popelka, kterou objevil její princ... :-) Den jsme si dokonale užili... i díky našim hostům... Pripravili pro nás nejedno překvapení... :-) Byl to opravdu pohádkový den... Věřím, že na nej budeme dlouho vzpomínat... I díky naší šikovné fotografce... PS: A že to opravdu bylo jak v pohádce svědčí fakt, že když jsme si dávali první manželské políbení, tak ze stromů nad altánkem začaly prý padat květy... :-)

Svatebnímu salonu Svatba snů bych tímto velmi ráda poděkovala za velmi milý, ochotný a vstřícný přístup. Velkou profesionalitu. Vyplnily každé moje přání... a i díky nim se mi splnil můj princeznovský sen... :-) Děkuji mockrát... A vřele všem doporučuji... V neposlední řadě i proto, jak se v tomto saloně chovají i k šatům... Ještě jednou moc děkuji... :-)


Komentáře

svatební šaty

27.07.2015 15:52, Jana Luky

Dobrý den, o jaký se jedná model prosím. Šaty jsou úžasné, děkuji.

Re: svatební šaty

28.07.2015 15:44, Zuzik

Dobry den, jednalo se o tyto saty: http://www.svatbasnu.cz/detail/svatebni-saty-M1212L/1/ - jenom jsem pod nimi mela sirsi spodnicku... :-) Pani v salonu byla velmi ochotna a vyndala ze sirsi spodnicky prostredni obruc... :-) A ano... byly uzasne... :-)


Přidání nového komentáře

Jméno

Nadpis

Další nevěstyTOPlist