Lenka

Moje svatební fotoalbum


Popis

Nádherné šaty Mia Solano s mírným srdíčkovým výstřihem jsem si zamilovala téměř na první pohled. Musím říci, že mi sedly jak „prdel na hrnec“. V nabídce jsou s mašličkou, ale tu jsem nechala vyměnit za krásnou brož, která šatům dodala ještě větší šmrnc. Můžete posoudit sami ;-)

Náš svatební den (5. 9. 2015), resp. obřad se konal na královském hradu Radyně v západních Čechách a následná oslava v nedaleké vesničce Kříše.

Už od rána se mnou cloumala mírná nervozita, ale s kým ne . Po dopoledním maratonu příprav na obřad, konečně nastává hodina „H“. S třesoucími koleny nastupuji se svou svědkyní a tátou do krásně nazdobeného auta a vyrážíme směr Radyně. Po cca 40 minutách cesty jsme na místě, kde nás vítá spousta lidiček. Má nervozita stoupá a kolena se třesou víc a víc. Naštěstí přispěchá táta se slivovicí ;-)

Odbíjí 13 hodina, na nádvoří hradu Radyně je vše připraveno a obřad může začít. Hudba hraje, procházíme špalírem lidí, na podiu už čeká můj nastávající, který na mě může oči nechat …

Po obřadu jsme se všichni odebrali do svých aut a uháněli směr Kříše. Kolona čítala cca 30 aut a jeden autobus. Po přípitku propukla velká oslava, která trvala do ranních hodin.

Všem přítomným se náš „Velký den“ moc líbil a hlavně všichni chválili šaty.

Moc děkuji salonu Svatba snů za zapůjčení šatů. Můžu jen doporučit.


Komentáře

LENKA & TOM

08.10.2015 11:27, Lenka

Re: LENKA & TOM

09.04.2017 20:49, Nikol

Ahoj Leni, krasne fotky! Letos v zari budeme mít svatbu také na Radyni a pořad mám okolo toho dost nejasnosti. Nebyla bys tak hodna, ze bychom se třeba spojily na e-mailu a probraly to? Nikolajurdova@seznam.cz. Předem moc moc děkuji, Nikol.

Re: LENKA & TOM

18.01.2019 09:29, Kristýna

Ahoj Leni, také plánujeme letos v září svatbu na Radyni, mohla by jsi mi napsat nějaké detaily, jak se Ti líbilo, co bylo potřeba na Radyni zařídit, nějaká doporučení prosím?
Klidně také na e-mail kristynkaaa5@seznam.cz
Děkuji moc!
Kristýna


Přidání nového komentáře

Jméno

Nadpis

Další nevěsty


TOPlist