Janďa

♥ Naše svatba - J & P 13.4.2019 ♥


Popis

Zdravím všechny svatební nadšence ♥

S velkým potěšením bych Vám i já ráda v krátkosti představila naši "svatbu snů".

U nás, pro mě naprosto nečekaně, spontánně a dokonale, proběhly zásnuby dne 19.7.2018, aby se pak o pár měsíců později, po každičkém dni následujícím od toho zásnubního těch nejpreciznějších příprav, 13.4.2019 uskutečnila naše POHÁDKOVÁ svatba.

Pro nás byla jasnou volbou "klasika", takže sraz u rodičů, poté svatební kolonou do kostela, a pak opět v podobném duchu na hostinu. Stejně, jako období svatby, keré jsme chtěli buď podzimní, což jsme nestíhali a natahovat jsme již nechtěli nebo jarní, které nakonec zvítězilo, i když počasí si s námi tak trošku pohrálo, ale to zkrátka nikdy nenaplánujete a navíc, trocha štěstí navíc (v podobě pár dešťových kapek) není nikdy na škodu.. ;)

Svatební obřad proběhl v kostele Nanebevzetí Panny Marie v České Skalici a trval cca 25 min. (to pro ty, co se vždy s hrůzou v očích ptají, jak dlouho trval církevní sňatek :)) a svatební hostina v Hotelu Bonato v Náchodě.

Jedním z prvních bodů svatebních příprav byly samozřejmě SVATEBNÍ ŠATY pro nevěstu.
Pečlivě jsem si nechala utříbit myšlenky o tom, jakou nevěstou jsem si vždy přála být a slíbila sama sobě, že bez tzv. "WOW efektu" na žádné šaty nikdy nepřikývnu. Vzhledem k mé povaze perfekcionistky jsem trochu vylekala samu sebe, že se vlastně možná ani nikdy nevdám nebo mnimálně ne v žádných svatebních šatech, ale k úžasu všech zůčastěných, kteří mě dobře znají - vybrala jsem hned v 1. salonu, který jsem navštívila. I když jsem na ten den měla domluvené zkoušky i na dalších místech, vše jsem zrušila a mohl se začít psát příběh další spokojené klientky svatebního salonu Svatba snů :)

Svatební šaty Lanesta Olivia
K šatkům jsme přišívali rukávky z jiných šatů, dále jsme upravovali délku, kterou jsem ještě na poslední chvíli po telefonu chtěla lehce pozměnit a pak samozřejmě navíc závoj, atd,... Nic nebyl problém a já se i díky tomu mohla v tento den cítit tak, jako nikdy před tím.
Během celého svatebního veselí za mnou chodili obdivovatelé a především ten nezaměnitelný dětský údiv malých družiček byl kouzelný a na jejich větičky typu: "Juuu, tobě se ty šaty třpytěj!", nikdy nezapomenu. O reakci ženicha vůbec ani nemluvě, ta byla prostě... nepopsatelná... ♥♥♥

Opravdu musím říct, že i kdyby nepadla volba na tento model, věřím, že bych si s přehledem vybrala i jiný, protože Svatba snů se nebojí originality a nebojí se vybočit z davu, což skutečně oceňuji.

Všem nastávajícím nevěstám přeji, aby se stejně, jako já, nikdy nemusely vzdát svého "WOW efektu" a Svatbě snů přeji, aby ho co nejvíce nevěst objevilo právě u nich ♥

Fotografie: Svatební fotograf Lucie Rýglová (s výjimkou té 1. černobílé)
Make-up a účes: Make Up Artist & Hair Stylist Lucie Rusová
Ženichův oblek: HEXIS MILANO
Květiny: Květiny Kamila Pešková
Svatební dort: Cukrárna Sladký ráj
a další....... ☺


Komentáře


Přidání nového komentáře

Jméno

Nadpis

Další nevěsty


TOPlist