Ilona

Ilona & Martin 19.10.2013


Popis

Šaty Kenneth Winston PL1449 jsem si vybrala na zkoušení spíše ze zvědavosti. Neměla jsem ambice být za princeznu (o žádné s krátkými vlasy jsem ani neslyšela :o) ). Chtěla jsem něco pohodlného s ne příliš velkou sukní, abych v šatech vydržela po celou svatbu. Ale právě ta bohatě zdobená sukně mě na těchto šatech zaujala nejvíc a zajímalo mě, jak bych v takových šatech vypadala a jak bych se v nich cítila. Byly mezi prvními vyzkoušenými a přestože se mi líbily i ty další, neustále jsem se k nim vracela pohledem. Nakonec jsem se pro ně rozhodla hlavně díky té netypické sukni (protože když ne o svatební den, tak kdy jindy? :o) ) a i kvůli asymetrickému ramínku. Šaty jsme v salonu doladily francouzským závojem, který tomu dodal ten závěrečný "šmrnc".

O svých svatebních šatech jsem měla původně trochu jinou představu, ale jsem moc spokojená, že to nakonec dopadlo takhle! :o)
Některé nevěsty začínají svatební přípravy výběrem šatů, ale u mě na ně došlo až na konec. Žádné šaty v půjčovnách mě totiž nezaujaly natolik, že bych se v nich chtěla vdávat. Přišly mi tuctové, některé byly zašlé a bylo na nich vidět, že toho mají už dost za sebou. A tak jsem 10 dní před svatbou byla stále bez šatů (ale nebyla jsem sama, ženich si sehnal oblek, boty, košili a prstýnek také pár dní před svatbou, takže jsme měli trochu adrenalin :o) ). A pak jsem narazila na salon Svatba snů. Už jen při prohlížení webových stánek mě zaujalo 8 modelů v mé velikosti, které jsem si chtěla hned vyzkoušet. V salonu jsem si k nim přibrala ještě další 4 modely, takže slečna tam se mnou trpělivě a ochotně strávila 2 hodiny. Všechny šaty byly krásné, zářily novotou a každé byly zajímavé něčím jiným a rozhodně nepůsobily tuctově.

Na svatbě nás bylo 40 a díky našim rodičům, sourozencům a partě kamarádů z toho byl opravdu nezapomenutelný den!
Vzala jsem si za manžela toho nejúžasnějšího muže, naši hosté se s námi výborně bavili až do pozdních hodin a v těchto krásných šatech jsem vydržela až do konce (do 4h nad ránem). Prostě svatba snů :o)

Chtěla bych poděkovat všem v salonu za ochotný a milý přístup a přeju hodně spokojených zákaznic, které se budou ve Vašich šatech cítit stejně dobře jako já.

S pozdravem
Ilona


Komentáře


Přidání nového komentáře

Jméno

Nadpis

Další nevěsty


TOPlist