Michelle

Moje svatební fotoalbum 2.8.2013


Popis

Byl to náročný, ale přesto opravdu krásný den v našem životě. Venku bylo 35 stupňů, ale my si toho ani nevšimli. V šatech jsem se cítila jako princezna a bylo mi strašně líto, když jsem si je musela svléct a vrátit. Byly tak nádherné! Svatba proběhla bez větších komplikací a moc jsme si ji užili. Budeme dlouho vzpomínat.
Salón Svatba snů bych doporučila všem budoucím nevěstám. Byl to první salón, který jsem navštívila, a i když jsem po první návštěvě váhala mezi dvěma modely, vůbec mě nenapadlo, že bych šla ještě jinam. Mají tam opravdu všechny šaty tak nádherné! Navíc všichni byli velice příjemní, ochotní a nápomocní a pomohli mi vybrat si ty nejlepší šaty, a to i za skvělou cenu. Chtela bych všem moc poděkovat. Pomohli jste mi k tomu nekrásnějšímu svatebnímu dni a konečně jsem si poprvé ve svém životě připadala jako princezna. Moc vám děkuji. :-)


Komentáře

Šatičky a velká gratulace

30.04.2014 09:59, Kristina

Moc vám oběma gratuluji, slušelo vám to, jste krásný pár :), ale hlavně musím pochválit Vaše šatičky, jsou moc krásné :). Musím se přiznat, že jsem byla v salonu Svatba snů v listopadu 2013 a přesně tyhle šaty jsem si zkoušela a byla to láska na první pohled, takže jsem si je přímo koupila a jsou doma :D. Hrozně moc se těším, až si je vezmu v náš velký den.


Přidání nového komentáře

Jméno

Nadpis

Další nevěstyTOPlist