Ikonky Mia Solano pro Váše stránky

Líbí se Vám svatební šaty Mia Solano?

Můžete nás podpořit umístěním našich ikonek na Vaše stránky.

Tmavá ikonka Svatební šaty Mia Solano - ikonka :

Pro umístění na Vaše stránky vložte do jejich kódu následující:

<a href="http://www.svatbasnu.cz/" title="Svatební šaty Mia Solano" target="_blank"> <img alt="Svatební šaty Mia Solano - ikonka" src="http://www.svatbasnu.cz/obrazky/ikonka_mia_2.gif" /> </a>

Světlá ikonka Svatební šaty Mia Solano - ikonka :

Pro umístění na Vaše stránky vložte do jejich kódu následující:

<a href="http://www.svatbasnu.cz/" title="Svatební šaty Mia Solano" target="_blank"> <img alt="Svatební šaty Mia Solano - ikonka" src="http://www.svatbasnu.cz/obrazky/ikonka_mia_1.gif" /> </a>

V případě jakýchkoliv potíží se na nás prosím bez váhání obraťte na: info@svatbasnu.cz

Za každou Vaši podporu velice děkujeme!

Svatební šaty MIA SOLANOTM

Konečně také v České republice představuje známá světová značka Mia SolanoTM jedinečné modely svých svatebních šatů. Exkluzivní kolekce svatebních šatů Mia SolanoTM respektují nejnovější světové a evropské trendy a jsou vyvíjeny na základě třicetiletých zkušeností špičkových módních návrhářů pracujících pro tuto značku. Ti s citlivým smyslem pro ženské křivky spojují tradiční krásu s moderním stylovým desigem a vytvářejí tak opravdová mistrovská díla.

Mia Solano byla založena před 30 lety v Austrálii a rychle se rozrostla nejprve do Spojených států, kde v současné době sídlí v Salt Lake City a do Kanady. Dnes nabízí své úspěšné svatební šaty i v Anglii a dalších evropských zemích a metropolích a získává zde nejrůznější ocenění i oblibu mezi samotnými nevěstami, nejen pro svůj design ale i kvalitu a zpracování.

Svatební salon Svatba snů

Sokolská 41,
Praha 2 - Nové Město

(+420) 222 93 83 63
(+420) 733 42 11 77

info@svatbasnu.cz

Zobrazit na mapě

Jsme členem Asociace značkových svatebních salonů

Kvalitní a originální

Více než 1500 zastoupení v Severní Americe a Evropě, osobní přístup a záruka nejvyšší kvality, to jsou svatební šaty Mia SolanoTM.

Svatební salon Svatba snů je autorizovaným a výhradním zástupcem Mia SolanoTM pro ČR.

TOPlist