Svatební šaty - Verbena Koupit online

Svatební šaty Svatební šaty - Verbena
Svatební šaty Svatební šaty - Verbena
Svatební šaty Svatební šaty - Verbena
Cena: 34765 Kč

Barva: Slonová kost / tělová
Materiál: Krajka / tyl
Sexy svatební šaty Verbena z třpytivého tylu. Hlubší výstřih je maskovaný tělovou síťkou a doplněný perličkovou aplikací. Zajímavě řešené dlouhé asymetrické rukávy, jeden odhaluje rameno. Tylová sukně je ušita z třpytivého tylu a odhaluje nohu nevěsty. Flitrové body součástí šatů. Záda nevěsty jsou holá, zapínání na zip, kratší vlečka. Součástí šatů je body pod tylovou sukní, která odhaluje díky rozparku nohu nevěsty.

Objednat

Barva:

Vyberte velikost:
Konfekční velikost (prsa/bas/boky v cm)Dodací lhůta.

Obvyklá dodací lhůta činí 6-12 týdnů a počítá se od okamžiku uhrazení zálohy. O tom, že jsou vaše šaty připraveny k vyzvednutí, vás budeme neprodleně informovat telefonicky a e-mailem.


Jakým způsobem probíhá platba a převzetí?

Po objednání šatů vás budeme obratem kontaktovat a zaplatíte převodem zálohu ve výši 50% ceny. Doplatek uhradíte v okamžiku, kdy si u nás připravené šaty osobně vyzvednete. V případě, že se nemůžete dostavit osobně, dohodneme se na zaslání šatů na dobírku. Zaslání na dobírku je zpoplatněno částkou 129 Kč, osobní převzetí je zdarma.

Kde nás najdete.

Svatební šaty

nabízíme k půjčení i prodeji. Využijte 20% slevy na půjčení svatebních šatů. Všem nevěstám doporučujeme rezervaci termínu zkoušení před samotnou návštěvou. Těšíme se na vás ve svatebním salonu Svatba snů na Praze 2.

Kde nás najdete

Široký výběr svatebních šatů

U nás si rozhodně vyberete. Více než 300 svatebních šatů velikostí 32 - 56. Nejnovější kolekce, perfektní stav a úprava na míru v ceně.

Přejít na půjčovnu svatebních šatů

Prodej a výprodej

Pokud si chcete svatební šaty koupit, najdete u nás širokou nabídku modelů za ceny od 5.900 Kč.

Zobrazit prodej Zobrazit výprodej